Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Praktyki zawodowe dla studentów fizjoterapii w Ustce

Serdecznie zapraszamy studentów fizjoterapii oraz uczniów szkół zawodowych o kierunku technik masażysta do odbycia praktyk zawodowych w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym „Przylesie” w Ustce. Ośrodek od wielu lat jest organizatorem praktyk zawodowych o kierunku fizjoterapii/rehabilitacji/masażu dla studentów/uczniów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, szkół zawodowych.Serdecznie zapraszamy studentów fizjoterapii oraz uczniów szkół zawodowych o kierunku technik masażysta do odbycia praktyk zawodowych w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym „Przylesie” w Ustce. Ośrodek od wielu lat jest organizatorem praktyk zawodowych o kierunku fizjoterapii/rehabilitacji/masażu dla studentów/uczniów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, szkół zawodowych.

Praktyki zawodowe są nieodpłatne, przeprowadzane są wg programów praktyk dostarczanych przez uczelnię/jednostki kierujące.

Studenci/uczniowie mają możliwość zapoznania się ze specyfikacją pracy turnusów rehabilitacyjnych realizowanych w naszym ośrodku, a przede wszystkim mają możliwość rozwinięcia umiejętności praktycznych w warunkach rzeczywistych.

Ośrodek zapewnia studentom/uczniom odpowiednie warunki noclegowe oraz całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja).

Zabiegi terapeutyczne wykonywane w Ośrodku: elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, hydroterapia, lampa sollux, fala uderzeniowa, magnetoterapia, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, masaż aquavibron, inhalacje, okłady borowinowe, gimnastyka indywidualna i zbiorowa. Zabiegi wykonywane są zgodnie z zaleceniami lekarza.

Realizacja praktyk zawodowych w 2019 roku możliwa jest jeszcze w terminach:
05-11-2019 – 18-11-2019
18-11-2019 – 01-12-2019

Realizacja praktyk zawodowych w roku 2020 odbędzie się w okresie
od 01.04.2020 r. do 26.10.2020 r.

Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny „Przylesie”
ul. Sportowa 18
76-270 Ustka

www.przylesie.ustka.pl