Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

FIZJOTERAPEUTA

Studiujesz fizjoterapię lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem? Stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fizjoterapeuty i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiałeś się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i satysfakcjonujące warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala położonego w północnej Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Normandia, departament Eure (nr 27)

OPIS STANOWISKA:

• Praca na oddziałach: neurologii, ortopedyczno- traumatologicznym, rehabilitacji ogólnej, kardiologii, leczenia uzależnień i gastroenterologii.
  • Rehabilitacja pacjentów ze schorzeniami układu ruchu, dysfunkcjami układu nerwowego, chorobami kardiologicznymi i pulmonologicznymi. Wśród pacjentów są też osoby z zaburzeniami odżywiania, z chorobą alkoholową, osoby starsze i pacjenci paliatywni.
  • Czas pracy: 39 godzin tygodniowo.
  • Wymiar urlopu: aż 49 dni urlopu w ciągu roku.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony (CDI).
  • Wynagrodzenie w wysokości 2468 € brutto/miesiąc (ok 10 590zł brutto/miesiąc).
  • Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez szpital przez pół roku. Po tym czasie wynajęcie mieszkania (kawalerka typu studio) kosztuje 185€.
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji.
  • Stałą opiekę po wyjeździe.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail rekrutacja@ipfmedical.pl lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl
Znajdź nas na facebook.com/ipfmedicalpl/

2019-04-18