ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Analityk rynku transportowego

Serwis aukcji transportowych: https://clicktrans.pl szuka osoby na stanowisko: Analityk rynku transportowego.

2017-12-13

KIEROWNIK HURTOWNI - STAŻYSTA (KH)

Sprawdzasz się w handlu i masz dryg do zarządzania... jednak brakuje Ci doświadczenia na stanowisku kierowniczym? Dołącz do Grupy Eurocash i przejdź intensywne wdrożenie, a następnie obejmij stanowisko Kierownika Hurtowni w jednej ze 190 naszych hal na terenie Polski.

2017-11-10

Sales and Operations Trainee (SOT)

Zapraszamy przyszłych Kierowników Sprzedaży do programu menadżerskiego Sales & Operations Trainee.

2017-11-10

Informatyk

Centralne Biuro Antykorupcyjne poszukuje kandydatów do służby/pracy, którzy są absolwentami/studentami kierunków informatycznych lub pokrewnych. Obszar pracy: Teleinformatyka

2017-10-30

FIZJOTERAPEUTA

IPF medical od ponad 7 lat specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wywodzimy się IPF Group posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Gdańsku i Paryżu. Obecnie współpracujemy z ponad 90 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie dla centrum rehabilitacji funkcjonalnej położonego w północno- wschodniej części Francji w regionie Franche-Comté poszukujemy kandydatów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Górna Saona

2017-10-25