Webinarium dla studentów zagranicznych

2020-05-20 10:11:43

W związku z sytuacją spowodowaną epidemią COVID-19, Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa serdecznie zaprasza studentów zagranicznych Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji na webinarium dotyczące „Legalnej pracy oraz prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce”. W trakcie spotkania omówione zostaną podstawowe kwestie dotyczące podejmowania pracy w RP, w tym również najbardziej aktualne zagadnienia:

• Praca w Polsce w czasie COVID-19
  • Legalizacja pobytu w czasie COVID-19
  • TARCZA ANTYKRYZYSOWA: jak to działa?

Podczas webinarium będzie możliwość zadawania pytań i konsultacji z prawnikiem oraz doradcą integracyjnym.

Webinarium będzie prowadzone w trybie online (LIVE) na stronie FB LoginLublin (https://www.facebook.com/lognlublin):

• 26 maja o 15:00 -  w języku polskim
  • 28 maja o 15:00 – w języku angielskim
  • 03 czerwca o 15:00 – w języku rosyjskim
  • 08 czerwca o 15:00 – w języku polskim

Dołącz i uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania!

wszystkie aktualnosci »