Wszystko o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

2018-11-14 09:50:23

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Związek Banków Polskich i Biuro Informacji Kredytowej zapraszają dnia 22 listopada 2018 r. na kolejny wykład otwarty z serii „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” realizowany w ramach programu współpracy uczelni z firmami sektora bankowego.

„Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”

Klaudia Wójciak, Krzysztof Ostafiński

Budynek Collegium Novum

Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

ul. Sienkiewicza 22a

22 listopada 2018 r. (czwartek)

godz. 14.15, sala S105

W trakcie wykładu poruszone zostaną kwestie związane z rozwojem gospodarki elektronicznej i bezpieczeństwem coraz chętniej dokonywanych płatności elektronicznych i mobilnych. Nowoczesne formy transakcji płatniczych wymagają odpowiedniej świadomości klientów banków w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Program "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz Biura Informacji Kredytowej.

Program zakłada bliską współpracę biznesu z uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz działania na rzecz poszerzania wiedzy studentów, przyszłych i aktualnych przedsiębiorców odnośnie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, rynku finansowego, przedsiębiorczości oraz zarządzania.

Serdecznie zapraszamy na wykład wszystkie zainteresowane osoby.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem:

wszystkie aktualnosci »